Panasonic Etherea KIT-XZ12-SKE 3,5 kW s montáží

ico S montáží
img

Rezidenční klimatizace Panasonic Etherea A+++/ A++ patří k absolutní špičce mezi rezidenčními klimatizacemi, jsou vhodné jak pro domácí tak i komerční použití. Špičková technologie a jedinečný disign.

Cena s DPH 34 890,00 Kč
Cena bez DPH 30 339,13 Kč
Běžná cena 47 090,00 Kč
Ušetříte 26%
Na dotaz
množství 
 
 
KLIMATIZACE: Serie Etherea XZ - s chladivem R32
Kód: KIT-XZ12-SKE-M
Záruka: 2 roky + 5 let na kompresor
Výrobce: Panasonic
 
 

Klimatizace Panasonic Etherea XZ jsou vybaveny senzorem prostředí v místnosti Econavi a novým systémem čištění vzduchu Nanoe-G včetně ionizace - výjimečná účinnost, pohodlí a zdravý vzduch ve spojení s nejnovějším designem. Tato klimatizace má také velmi dobrou hodnotu energetické úspornosti: A+++ na chlazení a A++ na topení.

Econavi je vybaveno vestavěným senzorem lidské přítomnosti a novou technologií detekce slunečního záření pro úpravu výkonu, které vám tak nabídnou maximální pohodlí v každém okamžiku a současně úsporu energie. Econavi nejen optimalizuje směr a objem proudu vzduchu podle přítomnosti člověka, ale také automaticky snižuje výkon chlazení za přítomnosti /nízké intenzity slunečních paprsků. S Econavi můžete dosáhnout úspory energie až 38 % a současně zvýšit pohodlí vašeho domova.

Revoluční systém čištění vzduchu Nanoe-G dále využívá jemné nanočástice pro odstranění a zneškodnění 99 % mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry a spory plísní, jak ze vzduchu, tak přilnavé.

Funkce jemné suché chlazení udržuje relativní vlhkost o 10 % vyšší než při chlazení - ideální pro spánek se zapnutou klimatizací.

Tuto klimatizaci je možno zakoupit i ve stříbrné verzi se stejnými parametry.

Cena obsahuje :

  • klimatizaci - vnitřní a venkovní jednotka, dálkové (IR) ovládání.
  • montáž klimatizace - 1 venkovní+1 vnitřní jednotka, 3m dvojitého chladírenského potrubí, konzole na zeď (do 3m výšky nebo na zem), uvedení do provozu a zaškolení obsluhy
  • 15% DPH

Technická specifikace:

Zpracování nabídky, montáž, servis

Všechna tepelná čerpadla a klimatizace s příslušenstvím lze objednat včetně montáže na klíč, autorizovaného uvedení do provozu a následného servisu. Máte-li zájem o zpracování nabídky pro váš rodinný dům nebo jiný objekt, můžete nás kontaktovat pomocí formuláře nebo přímo telefonicky (viz. kontakty) našeho technického specialistu z vašeho regionu. Zpracování nabídky a veškeré konzultace jsou poskytovány zdarma.                     
     
 
Kontaktní formulář