Tepelné čerpadlo Samsung EHS Mono 14 kW AE140JXYDEH/EU, 220 V

img
tepelne-cerpadlo-samsung-ehs-monobloc-5-kw-34290-34290.png
 

tep.čerpadlo 14 kW typu monoblock (výstup tepla přímo do topné vody), COP 4,46, topení do -25st.C, max.teplota +55st.C, 220V.

Cena s DPH 141 000,00 Kč
Cena bez DPH 116 528,93 Kč
skladem
množství 
 
 
KLIMATIZACE: Samsung EHS Mono
Kód: AE140JXYDEH/EU
Záruka: 3 roky
Výrobce: Samsung
 
 

Samsung EHS Mono 14 kW
Tepelné čerpadlo

Samostaná venkovní jednotka pro nenáročné instalace a jednoduché používání. EHS MONO venkovní jednotka obsahuje zabudovaný teplovodní systém. Není nutné instalovat zvlášť hydraulickou jednotku pro chladírenské potrubí.

Jednotka je napojena na řídící jednotku v domě, přes kterou je zajištno řízení všech požadovaných připojených komponent topného systému nebo bojleru pro ohřev TUV.

Venkovní jednotka obsahuje kompletní chladírenský okruh. Napojuje se na ní přímo topný okruh.

Regulace je zajištěna řídícím modulem, který je komunikačně propojen s venkovní jednotkou a na který se napojují všechny komponenty topného systému, jako např. trojcestný ventil (ohřev TUV), sestava směšovaného okruhu (podlahové topení), sestava nesměšovaného okruhu radiátory apod.

 

Zpracování nabídky, montáž, servis

Všechna tepelná čerpadla a klimatizace s příslušenstvím lze objednat včetně montáže na klíč, autorizovaného uvedení do provozu a následného servisu. Máte-li zájem o zpracování nabídky pro váš rodinný dům nebo jiný objekt, můžete nás kontaktovat pomocí formuláře nebo přímo telefonicky (viz. kontakty) našeho technického specialistu z vašeho regionu. Zpracování nabídky a veškeré konzultace jsou poskytovány zdarma.