TOSHIBA Mirai 16 R32 4,40 kW

Řada Mirai ( A++,A+) 4,40 kW je základní řadou, přesto nabízí všechny výhody invertorové technologie.

Cena s DPH 23 831,00 Kč
Cena bez DPH 19 695,04 Kč
Běžná cena 42 400,00 Kč
Ušetříte 44%
skladem
množství 
 
 
KLIMATIZACE: Mirai
Kód: RAS-16BKVG-E-BAXX
Záruka:
Výrobce:
 
 

Mirai

CENOVĚ VÝHODNÉ ZÁKLADNÍ ŘEŠENÍ

Mirai – 16 s chladivem R32

Řada Mirai, i když základní řada, nabízí všechny výhody invertorové technologie – úsporný provoz, plynulé řízení výkonu a přesné udržování teploty. Jednotky se základní filtrací vzduchu, s možností rozšíření o druhý stupeň filtrace v podobě filtračního materiálu s aktivním uhlíkema tříslovinou Ketachin pro eliminaci zápachů a odérů.

Možnost objednat komfortní ovladač

Hlavní výhody MIRAI
• Moderní, kompaktní design
• Samočistící funkce po vypnutí
• Chladivo R32

Venkovní jednotka MIRAI A16

Snadné ovládání
Ke komfortu uživatele je důležitá nejen kvalita zařízení TOSHIBA, ale též pohodlné ovládání, které spoluutváří výslednou provozní úspornost. Optimálním nastavením lze výrazně snížitspotřebu energie, a tám výsledné provozní náklady.

Dálkové ovladače
Všechna zařízení pro domácí použití jsou dodávána s IR dálkovými ovladači. Konkrétní funkce ovladačů jsou dány konkrétním typem jednotky. U většiny zařízení lze objednat tzv. Comfort ovladač, který nabízí rozšíření o další funkce, například týdenní program provozu nebo funkci temperování objektu 8 °C.

Ovládání Přes SMARTPHONE / WIFI
Představte si horký letní den. Než se posadíte do auta před cestou domů, pomocí chytrého telefonu zapnete klimatizaci. Při vašem příjezdu je v obývacím pokoji nejen úžasná atmosféra domova, ale velmi příjemná teplota.

Která chladiva používá společnost TOSHIBA?
Osvědčené chladivo R410A má vysokou energetickou účinnost a nepoškozuje ozónovou vrstvu Země. Použití nového chladiva R32 oproti chladivu R410A však snižuje až o dvě třetiny vliv na skleníkový efekt (GWP*) - díky vyšší objemové účinnosti a menší hmotnosti náplně chladiva R32 v zařízení.

Společnost TOSHIBA přechází na nové chladivo jako jeden z prvních výrobců právěv největším segmentu zařízení MIRAI, čímž výrazně přispívá k ochraně klimatu naší Země.

Hlavní výhody klimatizací TOSHIBA

• Velmi nízká spotřeba
• Příjemná teplota v prostoru
• Naprosté pohodlí
• Nejvyšší účinnost
• Dokonale propracovaný design

Velmi nízká spotřeba
Díky unikátní a dokonalé technologii invertoru TOSHIBA zařízení přesně pozná, kdy je potřeba vysoký výkon a kdy režim maximální úspory energie. Zařízení má tedy nejnižší možný příkon a extrémné nízkou spotřebu!

Úspora provozních nákladů
Klimatizační zařízení pracují 85 % svých provozních hodin při částečném zatížení, tj. nepracují na plný výkon. Účinnost provozu při částečném zatížení je rozhodující pro kvalitu zařízení a jeho spotřebu, což je právě parametr, ve kterém jednotky TOSHIBA dominují. Zařízení TOSHIBA mají nejnižší spotřebu energie, šetří obsah peněženky a garantují dlouhou životnost.

Hybridní invertor TOSHIBA
Pro pohon kompresoru společnost TOSHIBA používá vlastní DC hybridní invertorové řízení, keteré používá dva způsoby regulace okamžitého výkonu kompresoru – pulzně amplitudovou modulaci (PAM) a pulzně šířkovou modulaci (PWM). Pokud je teplota v místnosti výrazně jiná než požadovaná, je aktivován režim PAM – výsledkem je vysoký výkon (High Power). Po dosažení správné teploty prostoru je aktivován režim PWM, kdy je teplota udržována s nejnižší možnou spotřebou energie (režim PWM).

Velmi nízká hlučnost
Unikátní TOSHIBA TWIN ROTARY kompresor je výsledkem dlouhého vývoje a výroby. Obsahuje dvě komory a dvě vačky uložené protilehle na jedné ose. Výhodami jsou vysoká mechanická stabilita, plynulé řízení výkonu a nejnižší možné vibrace. Jednoduše řečeno:
Jednotky TOSHIBA jsou extrémě tiché a mají dlouhou životnost.

Svěží a čistý vzduch
Filtry klimatizace TOSHIBA zachycují i ty nejmenší čistoty, čímž zajišťují kvalitu vzduchu v místnosti. Zařízení jsou vybavena různými vícestupňovými systémy čištění vzduchu.

Dva stupně filtrace
Základní filtr nejen zachytává drobné nečistoty, ale díky přírodním látkám, aktivnímu uhlíku a extraktu ketachinu ze zeleného čaje, pohlcuje pachy.

Základní filtrace vzduchu
Všechny jednotky TOSHIBA jsou vybaveny omyvatelnými plastovými filtry. Hned po vstupu do jednotky základní filtr odstraňuje ze vzduchu prach a hrubé nečistoty.

Neutralizace alergenů
IAQ filtrační systém (Indoor-Air-Quality) se speciálním účinkem přírodních látek neutralizuje 99% všech alergenů, včetně virů, pylů a bakterií.

Specifikace