TOSHIBA Parapetní jednotka (Console) 13 - 3,5 kW

Parapetní jednotky (A++,A+) 3,5 kW; mají menší rozměry než jsou u běžných radiátorů. Umožňuje volbu nejpříjemnější varianty směru a rychlostí výdechu vzduchu díky dvěma výdechům.

Cena s DPH 42 161,24 Kč
Cena bez DPH 34 844,00 Kč
Běžná cena 56 214,18 Kč
Ušetříte 25%
skladem
množství 
 
 
KLIMATIZACE: Parapetní klimatizace
Kód: RAS-B13UFV-E1-BAXX
Záruka:
Výrobce:
 
 

Parapetní jednotka (Console)

DECENTNÍ, ELEGANTNÍ, NENAPADNÉ 

Parapetní jednotka 

Menší rozměry než radiátor, nabízí však chlazení i topení. Zvolte si nejpříjemnější proudění vzduchu díky výdechům vzhůru a k podlaze. Spodní výdech přináší jedinečný efekt podlahového vytápění a teplo pro nohy u podlahy. Displej a ovládací panel součástí jednotky.

Možnost objednat komfrotní ovladač s týdenním programem provozu a funkcí temperování 8 °C (volitelný).

Hlavní výhody Parapetní jednotky
• Jednoduchá montáž, velká flexibilita
• Proudění vzduchu dle vašeho přání
• Efekt vyhřívané podlahy

• Velmi tichý provoz
• Intra dálkový ovladač součástí dodávky + ovládací panel na jednotce
• Chladivo R410

Snadné ovládání
Ke komfortu uživatele je důležitá nejen kvalita zařízení TOSHIBA, ale též pohodlné ovládání, které spoluutváří výslednou provozní úspornost. Optimálním nastavením lze výrazně snížitspotřebu energie, a tám výsledné provozní náklady.

Dálkové ovladače
Všechna zařízení pro domácí použití jsou dodávána s IR dálkovými ovladači. Konkrétní funkce ovladačů jsou dány konkrétním typem jednotky. U většiny zařízení lze objednat tzv. Comfort ovladač, který nabízí rozšíření o další funkce, například týdenní program provozu nebo funkci temperování objektu 8 °C.

Ovládání Přes SMARTPHONE / WIFI
Představte si horký letní den. Než se posadíte do auta před cestou domů, pomocí chytrého telefonu zapnete klimatizaci. Při vašem příjezdu je v obývacím pokoji nejen úžasná atmosféra domova, ale velmi příjemná teplota.

Která chladiva používá společnost TOSHIBA?
Osvědčené chladivo R410A má vysokou energetickou účinnost a nepoškozuje ozónovou vrstvu Země. Použití nového chladiva R32 oproti chladivu R410A však snižuje až o dvě třetiny vliv na skleníkový efekt (GWP*) - díky vyšší objemové účinnosti a menší hmotnosti náplně chladiva R32 v zařízení.

Hlavní výhody klimatizací TOSHIBA

• Velmi nízká spotřeba
• Příjemná teplota v prostoru
• Naprosté pohodlí
• Nejvyšší účinnost
• Dokonale propracovaný design

Velmi nízká spotřeba
Díky unikátní a dokonalé technologii invertoru TOSHIBA zařízení přesně pozná, kdy je potřeba vysoký výkon a kdy režim maximální úspory energie. Zařízení má tedy nejnižší možný příkon a extrémné nízkou spotřebu!

Úspora provozních nákladů
Klimatizační zařízení pracují 85 % svých provozních hodin při částečném zatížení, tj. nepracují na plný výkon. Účinnost provozu při částečném zatížení je rozhodující pro kvalitu zařízení a jeho spotřebu, což je právě parametr, ve kterém jednotky TOSHIBA dominují. Zařízení TOSHIBA mají nejnižší spotřebu energie, šetří obsah peněženky a garantují dlouhou životnost.

Hybridní invertor TOSHIBA
Pro pohon kompresoru společnost TOSHIBA používá vlastní DC hybridní invertorové řízení, keteré používá dva způsoby regulace okamžitého výkonu kompresoru – pulzně amplitudovou modulaci (PAM) a pulzně šířkovou modulaci (PWM). Pokud je teplota v místnosti výrazně jiná než požadovaná, je aktivován režim PAM – výsledkem je vysoký výkon (High Power). Po dosažení správné teploty prostoru je aktivován režim PWM, kdy je teplota udržována s nejnižší možnou spotřebou energie (režim PWM).

Velmi nízká hlučnost
Unikátní TOSHIBA TWIN ROTARY kompresor je výsledkem dlouhého vývoje a výroby. Obsahuje dvě komory a dvě vačky uložené protilehle na jedné ose. Výhodami jsou vysoká mechanická stabilita, plynulé řízení výkonu a nejnižší možné vibrace. Jednoduše řečeno:
Jednotky TOSHIBA jsou extrémě tiché a mají dlouhou životnost.

Svěží a čistý vzduch
Filtry klimatizace TOSHIBA zachycují i ty nejmenší čistoty, čímž zajišťují kvalitu vzduchu v místnosti. Zařízení jsou vybavena různými vícestupňovými systémy čištění vzduchu.

Dva stupně filtrace
Základní filtr nejen zachytává drobné nečistoty, ale díky přírodním látkám, aktivnímu uhlíku a extraktu ketachinu ze zeleného čaje, pohlcuje pachy.

Základní filtrace vzduchu
Všechny jednotky TOSHIBA jsou vybaveny omyvatelnými plastovými filtry. Hned po vstupu do jednotky základní filtr odstraňuje ze vzduchu prach a hrubé nečistoty.

Neutralizace alergenů
IAQ filtrační systém (Indoor-Air-Quality) se speciálním účinkem přírodních látek neutralizuje 99% všech alergenů, včetně virů, pylů a bakterií.

Specifikace