Toshiba RAV-SM307/RAV-SM304 DI 2,5 kW, R410a

Velmi malé rozměry, kompaktní provedení, automatický restart, diagnostika poruchy, , 3-stupňový filtrační systém s bioenzymy, možno připojit kabelový ovladač.

Cena s DPH 30 600,00 Kč
Cena bez DPH 25 289,26 Kč
Běžná cena 36 000,00 Kč
Ušetříte 15%
skladem u dodavatele
množství 
 
 
KLIMATIZACE: Komerční klimatizace
Kód: RAV-SM307KRTP-E
Záruka:
Výrobce: Toshiba
 
 

Nástěnná jednotka Digital Inverter
 

Hlavní výhody 
• Elegantní design, luxusní vzhled krycího panelu, decentní LED kontrolky
• Výkonný elektrostatický Plazma Pure filtrační systém a SUPER ionizátor
• Velmi tichý provoz, eliminuje rizika výskytu alergenů ve vzduchu
• Chladivo R410
• Chrání živiotní prostředí

 

Parametry instalace
»» Všechny modely jsou koncipovány jako tepelné čerpadlo pro celoroční provoz (chlazení, topení)
»» Kompaktní rozměry: umožňují instalaci i ve stísněných podmínkách a na malém prostoru
»» Nízká hmotnost: jednotky Digital Inverter patří ve své kategorii k nejlehčím na trhu
»» Parametry rozvodů: délky až 50 m a převýšení až 30 m
»» Určeno pro celoroční provoz (inteligentní plné řízení ventilátorů venkovních jednotek a ohřev těla kompresoru přes vinutí motoru)
»» Rozsah provozních teplot: Chlazení: venkovní teplota –15 °C až +46 °C (při instalaci ochrany proti větru je zařízení určeno pro provoz i při nižších teplotách, nevypíná se)             Topení: venkovní teplota –20 °C až +24 °C

 

Kompaktní řešení a velmi atraktivní poměr cena – výkon
»» Vysoká účinnost provozu s koeficientem až 3,9
»» Extrémně vysoká účinnost provozu při částečném zatížení, při kterém zařízení pracuje po většinu doby
»» TOSHIBA DC Hybrid Invertor s inteligentním řízením v režimu PWM a PAM
»» Twin Rotary kompresor s maximální účinností
»» Lehké a kompaktní provedení
»» Single-Split 1:1, kombinace Twin 2:1 nebo Triple 3:1

 

Ochrana životního prostředí a přírodních zdrojů
»» Řízení invertorem minimalizuje proudový odběr, zařízení vždy dodává jen takový výkon, kolik je potřeba
»» Žádné emise prachu do ovzduší
»» Žádné emise CO2
»» Ekologické chladivo R410A
»» Venkovní vzduch jako zdroj tepla při topení

Komerční jednotky TOSHIBA
TOSHIBA nabízí v tomto segmentu široké portfolio vnitřních jednotek, čím dokáže splnit požadavky i velmi náročných uživatelů a potřeby každého interiéru. Podle situace v objektu a dle možností prostoru lze vybrat nástěnné a nebo podstropní jednotky, které nabízejí velmi snadnou instalaci. Skrytou instalaci a obzvlášť tichý provoz přinášejí mezistropní a kazetové jednotky, které nenarušují interiér místnosti - uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Všechny vnitřní jednotky jsou společné pro všechny řady venkovních jednotek - Digital i Super Digital Inverter. Jednotky lze použít také společně s venkovní jednotkou BIG Digital Invertor - což je hlavně při instalci v kombinaci zapojení Twin, Vnitřní jednotky řady LIGHT COMMERCIAL „ Triple nebo Double Twin, tedy při použití více vnitřních jednotek v jednom společném prostoru. Mimo designu, účinnosti a vysoké spolehlivosti hraje velmi důležitou roli možnost volby ovládání zařízení. V nabídce je široký výběr různých ovladačů a komunikačních řídících modulů pro vnitřní a venkovní jednotky. Široká nabídka umožňuje vybrat ideální způsob ovládání – od lokálního ovladače, přes centrální řízení až po napojení na vyšší řídicí systémy budov – systémy BMS. Všechny jednotky do výkonu 12 kW splňují požadavky „Nařízení EU o ECO-designu“ a plní všechny požadavky kladené na účinnost a hlučnost těchto zařízení.

Snadné ovládání
Ke komfortu uživatele je důležitá nejen kvalita zařízení TOSHIBA, ale též pohodlné ovládání, které spoluutváří výslednou provozní úspornost. Optimálním nastavením lze výrazně snížitspotřebu energie, a tám výsledné provozní náklady.

Dálkové ovladače
Všechna zařízení pro domácí použití jsou dodávána s IR dálkovými ovladači. Konkrétní funkce ovladačů jsou dány konkrétním typem jednotky. U většiny zařízení lze objednat tzv. Comfort ovladač, který nabízí rozšíření o další funkce, například týdenní program provozu nebo funkci temperování objektu 8 °C.

Ovládání Přes SMARTPHONE / WIFI
Představte si horký letní den. Než se posadíte do auta před cestou domů, pomocí chytrého telefonu zapnete klimatizaci. Při vašem příjezdu je v obývacím pokoji nejen úžasná atmosféra domova, ale velmi příjemná teplota.

Která chladiva používá společnost TOSHIBA?
Osvědčené chladivo R410A má vysokou energetickou účinnost a nepoškozuje ozónovou vrstvu Země. Použití nového chladiva R32 oproti chladivu R410A však snižuje až o dvě třetiny vliv na skleníkový efekt (GWP*) - díky vyšší objemové účinnosti a menší hmotnosti náplně chladiva R32 v zařízení.

Hlavní výhody klimatizací TOSHIBA

• Velmi nízká spotřeba
• Příjemná teplota v prostoru
• Naprosté pohodlí
• Nejvyšší účinnost
• Dokonale propracovaný design

Velmi nízká spotřeba
Díky unikátní a dokonalé technologii invertoru TOSHIBA zařízení přesně pozná, kdy je potřeba vysoký výkon a kdy režim maximální úspory energie. Zařízení má tedy nejnižší možný příkon a extrémné nízkou spotřebu!

Úspora provozních nákladů
Klimatizační zařízení pracují 85 % svých provozních hodin při částečném zatížení, tj. nepracují na plný výkon. Účinnost provozu při částečném zatížení je rozhodující pro kvalitu zařízení a jeho spotřebu, což je právě parametr, ve kterém jednotky TOSHIBA dominují. Zařízení TOSHIBA mají nejnižší spotřebu energie, šetří obsah peněženky a garantují dlouhou životnost.

Hybridní invertor TOSHIBA
Pro pohon kompresoru společnost TOSHIBA používá vlastní DC hybridní invertorové řízení, keteré používá dva způsoby regulace okamžitého výkonu kompresoru – pulzně amplitudovou modulaci (PAM) a pulzně šířkovou modulaci (PWM). Pokud je teplota v místnosti výrazně jiná než požadovaná, je aktivován režim PAM – výsledkem je vysoký výkon (High Power). Po dosažení správné teploty prostoru je aktivován režim PWM, kdy je teplota udržována s nejnižší možnou spotřebou energie (režim PWM).

Velmi nízká hlučnost
Unikátní TOSHIBA TWIN ROTARY kompresor je výsledkem dlouhého vývoje a výroby. Obsahuje dvě komory a dvě vačky uložené protilehle na jedné ose. Výhodami jsou vysoká mechanická stabilita, plynulé řízení výkonu a nejnižší možné vibrace. Jednoduše řečeno:
Jednotky TOSHIBA jsou extrémě tiché a mají dlouhou životnost.

Svěží a čistý vzduch
Filtry klimatizace TOSHIBA zachycují i ty nejmenší čistoty, čímž zajišťují kvalitu vzduchu v místnosti. Zařízení jsou vybavena různými vícestupňovými systémy čištění vzduchu.

Dva stupně filtrace
Základní filtr nejen zachytává drobné nečistoty, ale díky přírodním látkám, aktivnímu uhlíku a extraktu ketachinu ze zeleného čaje, pohlcuje pachy.

Základní filtrace vzduchu
Všechny jednotky TOSHIBA jsou vybaveny omyvatelnými plastovými filtry. Hned po vstupu do jednotky základní filtr odstraňuje ze vzduchu prach a hrubé nečistoty.

Neutralizace alergenů
IAQ filtrační systém (Indoor-Air-Quality) se speciálním účinkem přírodních látek neutralizuje 99% všech alergenů, včetně virů, pylů a bakterií.

Specifikace

Zpracování nábídky, montáž, servis
Všechna tepelná čerpadla a klimatizace s příslušenstvím lze objednat včetně montáže na klíč, autorizovaného uvedení do provozu a následného servisu. Máte-li zájem o zpracování nabídky pro váš rodinný dům nebo jiný objekt, můžete nás kontaktovat pomocí formuláře nebo přímo telefonicky (viz. kontakty) našeho technického specialistu z vašeho regionu. Zpracování nabídky a veškeré konzultace jsou poskytovány zdarma.