TOSHIBA Super Daiseikai 8 2,5 kW RAS-10G2KVP-E / RAS-10G2AVP-E

Nejlepší invertorová klimatizace s výkonem 2,5/3,2 kW na trhu. Energetická třída A+++/A+++. Možno objednat s odbornou montáží po celé ČR. SEER 9,1, SCOP 5,2 !!!

Cena s DPH 32 250,00 Kč
Cena bez DPH 26 652,89 Kč
Běžná cena 54 200,00 Kč
Ušetříte 40%
skladem
množství 
 
 
KLIMATIZACE: Super Daiseikai
Kód: RAS-10G2KVP-E / RAS-10G2AVP-E
Záruka: 3 roky
Výrobce: Toshiba
 
 

 • Zařízení třídy HighTech Top Class
 • Nr. 1 na trhu v úspornosti provozu
 • Energetická třída A+++/A+++
 • Hodnoty SEER až 9,1!
 • Aktivní fi ltrační systém PLASMA FILTR s ionizací
 • Základní filtry s antibakteriálním účinkem
 • Speciální úprava povrchu lamel výměníku zabraňujícíusazování nečistot
 • Moderní nadčasový design, plochý přední panel
 • Dvě vodorovné polohovatelné lamely
 • Svislé výdechové lamely s elektrickým pohonem
 • 3D provětrání klimatizovaného prostoru
 • Funkce COMFORT SLEEP a ECO
 • Týdenní program provozu
 • Tichý provoz již od 20 dB(A)
 • Samočistící funkce, která po ukončení provozuchlazení vysuší výměník vnitřní jednotky
 • Kompresor Twin Rotary zaručí maximální účinnost aspolehlivost zařízení
 • Absolutně špičková účinnost díky DC hybridníinvertorové technologii s inteligentním řízením srežimy provozu PAM a PWM.
 • Funkce topení až do -25oC

     Technické parametry

NOVÝ DESIGN

Toshiba opět pokročila směrem k jednoduchému, čistému a elegantnímu designu – zcela v japonském stylu. Jako volitelné příslušenství je možné objednat přední panel v trendy stříbřité barvě.

VOLITELNÝ DÁLKOVÝ OVLADAČ
pro použití všech funkcí při instalaci v single split provedení jemožné objednat jako volitelné příslušenství. Rozšířené funkce: FUNKCE 8°C: zařízení temperuje v zimních měsících na konstantní nezámrznou teplotu 8°C. POWER SAVE: možnost omezit maximální výkon zařízení na 75%, resp. na 50 %. 

AKTIVNÍ ČIŠTĚNÍ VZDUCHU
Plasma filtr pracuje jako vysoce účinný elektrostatický filtr, který dokáže odstranit ze vzduchu i velmi malé částečky prachu. Tento filtr dokáže ze vzduchu separovat až 99 % znečištění. Díky své konstrukci a při obvyklé údržbě bude jeho účinnost zachována po mnoho let a po celou životnost zařízení. Ionizátor vzduchu při provozu vytváří záporné ionty, které zlepšují kvalitu vzduchu a mají pozitivní vliv na látkovou výměnu osob, odbourání stresu a navozuje pocit čistě přírodní krajiny. 

 

 

IONIZÁTOR
Ionizovaný vzduch se ve vysokém množství obvykle vyskytuje v horském vzduchu, v blízkosti vodních zdrojů a v mnoha jiných ryze přírodních prostředích. Studie dokázaly, že záporně nabité ionty ve vzduchu mají příznivý vliv na naše zažívání, uvolnění vnitřního napětí a obnovu duševních i tělesných sil. Vestavěný ionizátor produkuje až 35.000  záporně nabitých iontů na cm3 vzduchu, průměrně potom 10.000 na cm3. Toto množství odpovídá kvalitě vzduchu v blízkosti vodopádu nebo v lesním prostředí. Emise negativních iontů a oveň

existence positivních iontů v místnostech dává vzduchu při použití ionizátoru kvalitu srovnatelnou s nejčistšími oblastmina zemi.

PLASMA FILTR
Plasma filtr umožňuje dvoustupňové, vysoce účinné elektrické čištění. Zaručuje zachycení i tak malých částeček, jaké u pasivních filtračních systémů není možné dosáhnout. Elektrostatické články filtru jsou schopny zachytit až 99% všech škodlivin. Elektrostatické odlučování se při procesu čištění vzduchu skládá ze třech kroků:
• nejdříve jsou částečky prachu elektricky nabity
• poté jsou elektricky nabité částečky zachyceny na sběrné elektrodě
• pravidelným omýváním v mýdlové vodě jsou pak zachycené částečky z elektrody odstraněny.

KATECHINOVÝ FILTR
Speciální filtr s kombinací aktivního uhlíku a katechinu, účinný proti bakteriím a zápachům. Lze dodatečně použít u jednotek řady AvAnt. Chcete-li zachovat jejich plnou účinnost, musí být filtrační proužky pravidelně vyměňovány.

 

FILTRAČNÍ SYSTÉM IAQ
Úkolem IAQ filtračního systému Toshiba je zvýšit účinnost čištění vzduchu v místnosti pomocí přírodních látek. Enzymy kyseliny mléčné a aktivní stříbro obsažené ve filtru IAQ ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie a tím zajišťují čisté a zdravé prostředí vašeho domova. Deodorizační účinky: filtry absorbují ze vzduchu nepříjemné zápachy jako kouř, odpad, výfukové plyny atd. Antibakteriální účinky: filtry eliminují až 99% bakterií, virů a alergenů. Protiplísňové účinky: Blokující vznik a množení plísní
PRACHOVÝ FILTR
Všechny vnitřní jednotky Toshiba jsou vybaveny základním plastovým omyvatelným filtrem, který pokrývá celý výměník. Tímto filtrem je vzduch už při vstupu do jednotky zbaven hrubého znečištění a částic prachu. Pravidelné vymývání filtrů mýdlovou vodou podporuje jejich dlouhou životnost a zlepšuje účinnost.

 

 

 

FUNKCE SAMOČIŠTĚNÍ
Pouze Toshiba jednotky jsou vybaveny spciální samočistící funkcí, která snižuje zbytkovou kondenzační vlhkost ve vnitřní jednotce. Výsledkem je eliminace možnosti vzniku plísní a usazení bakterií. Tento zcela nový a velmi účinný systém redukuje vlhkost přímo na tepelném výměníku. Navenek se projevuje  tak, že po vypnutí klimatizačního zařízení zůstává ventilátor vnitřní jednotky ještě přibližně dalších 20 minut v provozu. Po vysušení zbytkové vlhkosti se ventilátor sám automaticky vypne.

12 POLOH LAMELY PRO NASTAVENÍ PROUDU VZDUCHU

Nová modelová řada jednotek Toshiba nabízí možnost nastavit lamelu výdechu jednotky až do 12ti různých poloh. To umožňuje ještě lépe přizpůsobit a optimalizovat proud výdechu vzduchu podle okamžité potřeby nebo uspořádání interiéru. Tvar lamely výdechu vzduchu byl upraven tak, aby docházelo k ještě účinnější a tišší distribuci vzduchu.

 

SÍLA PROUDU VZDUCHU
Pro co nejrychlejší zklimatizování místnosti slouží funkce Hi-Power. Funkce zvyšuje průtok vzduchu zařízením na maximum (až 650 m3/h), což velmi urychlí například ochlazení přehřátého prostoru. 

MAXIMÁLNĚ TICHÝ PROVOZ
Pro maximálně tichý provoz můžete na ovladači jednoduše zvolit speciální funkci „Quiet“ – ticho. Ventilátor jednotky se přepne na nejnižší možnou rychlost. Tím poklesne již tak nízká hlučnost jednotky o další 3dB(A). (Daiseikai 6.5, Suzumi Plus) 

PŘÍJEMNÝ SPÁNEK
V noci je teplota obvykle nižší než ve dne. Ve spánku, kdy se člověk nepohybuje, je však příjemné, pokud teplota okolí pousnutí mírně stoupne. Po stisku tlačítka „Comfort Sleep“ připustíte možnost, aby po dobu dvou až tří hodin teplota stoupala o 1°C za hodinu. Tím docílíte optimální tepelné pohody ve spánku a navíc uspoříte elektrickou energii.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
- Uložení obvyklého nastavení
Pomocí funkce „One-Touch“ a paměťového tlačítka „Preset“ si může každý uživatel uložit své oblíbené nebo nejčastěji používané nastavení. Stiskem jediného tlačítka je může kdykoliv vyvolat z paměti a aktivovat.
- Automatický režim jedním tlačítkem
Stisknutím tlačítka „Auto“ nastavíte zařízení do plně automatizovaného režimu. Klimatizační jednotka si v tomto režimu zvolí nejvhodnější nastavení s ohledem na co nejrychlejší dosažení požadované teploty a její následné udržení. 
- Výběr z pěti rychlostí ventilátoru
Zvolte si požadovanou intenzitu proudění vzduchu výběrem jedné z pěti standardních rychlostí ventilátoru. Můžete však volbu nechat na klimatizační jednotce, která sama zvolí optimální rychlost.
- Provozní režimy
Zvolte druh provozu:chlazení, odvlhčování, ventilace, topení nebo automatický provoz.
- Tichý režim
Po stisku tlačítka „Quiet“ jednotka přejde do velmi tichého provozního režimu. Ventilátor se automaticky přepne na extrémně nízké otáčky a tomu se přizpůsobí další prvky systému. Výsledkem je neuvěřitelně tichý provoz.
- Automatické nastavení proudu
vzduchu nebo pevná poloha lamely Nastavte požadovaný způsob proudění vzduchu: tlačítkem „Fix“ můžete zvolit jednu z 12ti poloh lamely na výdechu vzduchu. Tlačítkem „Swing“ zapnete trvalé kývání lamely v plném rozsahu a tím docílíte intenzivnějšího klimatizačního efektu.
- 24-hodinový časovač provozu
Pomocí časovače můžete snadno naplánovat spuštění a vypnutí zařízení v reálném čase. Použijete-li opakovací funkci, bude docházet k automatickému opakování zapnutí a vypnutí každých 24 hodin. 
- Diagnostika poruchy
Diagnostický systém neustále kontroluje provozní parametry a funkce hlavních prvků systému. Pomocí 36 kódů zařízení hlásí a lokalizuje případně zjištěné poruchy, stejně jako sleduje interval pravidelného servisu.
- Eco-Logic(úsporný režim provozu)
Ekonomický režim „Eco-logic“ nabízí úsporu až 25% energie oproti standardnímu režimu provozu. Zohledňuje aklimatizaci a tepelnou pohodu tím, že zvyšuje nebo snižuje požadovanou teplotu v čase.
- Hi-Power
Funkce, která zajistí co nejrychlejší zklimatizování místnosti. Postará se o to silný proud vzduchu a provoz na maximální výkon.
- PURE
Tlačítkem PURE je u řady Super- Daiseikai aktivován plasma filtr.
- FLOOR
Stiskem tlačítka FLOOR u parapetní jednotky aktivujete výdech teplého vzduchu u podlahy. Mimořádně teplý, ale nepatrný proud vzduchu vychází ze spodní části jednotky a proudí podél podlahy.
- Nastavení funkce Temperování
prostoru 8°C (Super Daiseikai 6.5)Temperování prostoru zajistí v zimních měsících udržení požadované nezámrzné teploty 8°C v prostoru. Tato funkce je dostupná pouze v kombinaci s komfortním ovladačem.
- Power Select Mode
(Super Daiseikai 6.5) Pomocí této funkce zařízení okamžitě sníží výkon na 75 nebo 50%. Tato funkce je dostupná pouze v kombinaci s komfortním ovladačem.

 

Combi Control

„Combi Control“ umožňuje ovládání veškerých hlavníchfunkcí jednotky prostřednictvím SMS zpráv, nebo aplikacev mobilním telefonu. Nastavení vypnutí a zapnutíjednotky, provozního režimu, teploty a rychlosti ventilátoru.Kromě toho uživatel obdrží zprávu při výpadku napájenínebo při příliš nízké teplotě.Combi Control je kompatibilní s modely řady Avant,Suzumi Plus, Super Daiseikai 8 a s parapetními jednotkami.

Zpracování nabídky, montáž, servis
 
Všechna tepelná čerpadla a klimatizace s příslušenstvím lze objednat včetně montáže na klíč, autorizovaného uvedení do provozu a následného servisu. Máte-li zájem o zpracování nabídky pro váš rodinný dům nebo jiný objekt, můžete nás kontaktovat pomocí formuláře nebo telefonicky (viz. kontakty) našeho technického specialistu. Zpracování nabídky a veškeré konzultace jsou poskytovány zdarma. 
                    
     
 
 
Kontaktujte nás!