TOSHIBA Suzumi Plus parapetní 5,0 kW RAS-B18UFV-E / RAS-18N3AV2-E

Špičková parapetní klimatizace s výkonem 5,0/5,8 kW. Energetická třída A++/A. Možno objednat s odbornou montáží po celé ČR.

Cena s DPH 57 437,49 Kč
Cena bez DPH 47 469,00 Kč
Běžná cena 76 584,53 Kč
Ušetříte 25%
skladem
množství 
 
 
KLIMATIZACE: Parapetní klimatizace
Kód: RAS-B18UFV-E / RAS-18N3AV2-E
Záruka: 3 roky
Výrobce: Toshiba
 
 

- DC hybridní invertorová technologie s inteligentním řízením s režimy PWM a PAM

při velkém rozdílu požadované a skutečné teploty pracuje invertor na maximální výkon (PAM režim) a velmi jistě tak zajistí požadovaný komfort. Při malém rozdílu požadované s kutečné teploty přepne invertor do režimu PWM, sníží spotřebu el.energie na minimum a zajistí maximální účinnost provozu. Většina invertorových zařízení na trhu pracuje trvale pouze v jednom z těchto režimů.

 

 

 

Aktivní úprava vzduchu - klimatizování místností dnes již neznamená pouze kontrolu teploty nebo vlhkosti. Účinné filtrační systémy f. Toshiba zbavují vzduch hrubých nečistot a prachu. Jejich deodorační účinek vytváří příjemné osvěžující prostředí. Odstraňují pachy, prach, nečistoty i plísně.

     

Zpracování nabídky, montáž, servis
 

Všechna tepelná čerpadla a klimatizace s příslušenstvím lze objednat včetně montáže na klíč, autorizovaného uvedení do provozu a následného servisu. Máte-li zájem o zpracování nabídky pro váš rodinný dům nebo jiný objekt, kontaktujte nás pomocí formuláře nebo telefonicky (viz. kontakty) našeho technického specialistu. Zpracování nabídky a veškeré konzultace jsou poskytovány zdarma.                     

     
 
 
Kontaktujte nás!